Wizyty
Szczepienie przeciwko grypie
Twórca artykułu: Bird&Co.
Zaczerpnięte z: Bird&Co.

Schorzenie gruczołu tarczycowego - podstawowy czynnik wielu kłopotów zdrowotnych. Co należy wiedzieć o tej chorobie?

Tarczyca to nieduży gruczoł tarczowy umiejscowiony przed tchawicą w szyi. Jego praca odpowiedzialna jest za wiele rozmaitych procesów w organizmie. Głównymi hormonami wyprodukowanymi przez tarczycę są trójjodotyronina i tyroksyna, które odpowiedzialne są za przemianę materii. Wydzielaniem hormonów kieruje też przysadka mózgowa, a dokładniej hormonu nazywanego tyreotropina (TSH). Tworzone w owy sposób hormony trafiają do całego organizmu i uwarunkowują ogromną ilością procesów, bez których człowiek nie mógłby istnieć. Ogólny proces produkcji gospodarki hormonalnej jest dość skomplikowany i wciąż badany przez naukowców medycznych.
osoba w okularach
Twórca artykułu: Ryan Hickox
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakich powodów warto wybrać się na supernowoczesny laserowy zabieg, który w dużym stopniu może odmienić nasze życie

Zdecydowana większość rodaków cierpiących na uporczywy ból zęba w pierwszej chwili woli umówić się na wizytę w prywatnym gabinecie, niż pojechać do okolicznej publicznej przychodni. Demotywują nade wszystko dalekie terminy, niepewność standardu przeprowadzonej usługi, aż w końcu lęk przed bólem. O takich samych upodobaniach możemy również mówić w przypadku pozostałych chorób. A dodatkowo część zabiegów wcale nie jest finansowana przez państwo, więc nolens volens pacjenci są zmuszeni zapłacić za kurację bądź zabieg z własnej kieszeni.
kolana
Twórca artykułu: Public Stock
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczesne metody leczenia niepłodności jako jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko

Trzydziestolatki, które mają duże problemy z zajściem w ciążę nie powinny zbyt szybko się poddawać, gdyż nowoczesna medycyna ma niesłychany potencjał, a o sukcesach lekarzy pisze się bez przerwy.
kremy
Twórca artykułu: TwojaBateria.pl
Zaczerpnięte z: TwojaBateria.pl

Doświadczona pomoc stomatologiczna - konieczna w licznych przypadkach

W obecnych czasach dużo ludzi kieruje niezwykłą atencję na swój wizerunek. Troszczą się o jakikolwiek detal, jaki sprawi, że będą prezentować się świetnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.