Wady
dziadkowie, seniorzy

Problemy ze wzrokiem u dojrzałych osób są niezwykle często spotykane

Organizm ludzi nie kompletnie jest przystosowany do życia tak długiego jak obecnie wiedziemy. W dawnych czasach, wszyscy żyli około czterdziestu lat, dlatego też nie znane były wtenczas niektóre schorzenia. Białaczka, aids, miażdżyca, to wszystko są świadectwa degeneracji naszych komórek, spowodowane ich starzeniem się a także niezdrowym odżywianiem. Osoby starsze dodatkowo zmagają się z chorobami gałek ocznych - starczowzroczność jest nierzadką przypadłością. W jaki sposób sobie z tym radzić?
okulista, wzrok
Twórca artykułu: Ken Teegardin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie leczyć wady oraz choroby naszego wzroku? Nowoczesne zabiegi, które proponują nam specjaliści od okulistyki

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej godzin spędzamy przed komputerem lub telewizorem, bardzo łatwo o wady wzroku. Czasem jednak nie są one spowodowane stylem życia, a tylko genetycznymi skłonnościami. W każdej sytuacji niezbędne jest jednak skuteczne leczenie, które pozwoli nam zminimalizować dyskomfortwynikający z gorszego widzenia.
Zabawka dla niemowlaka
Twórca artykułu: Liz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Propolis - babcine przepisy na różnorodne dolegliwości

Propolis to antybiotyk naturalny, jaki świetnie sprawdza się w leczeniu wielu dolegliwości.


Propolis - babcine przepisy na różnorodne dolegliwości

Propolis jest to substancja wykorzystywana przez pszczoły jako budulec uszczelniający, stąd właśnie także druga nazwa - pszczeli kit.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.