Samopoczucie
Termometr
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Jak uniknąć chorowania na grypę?

W okresie jesiennym jak co roku, spotykamy się ze wzrostem częstości zapadania na grypę. Z zakatarzonymi osobami mamy kontakt wszędzie - w miejscach publicznych, supermarketach, szkołach czy tramwajach. Obronić się przed infekcją jest trudno, a wychodzić z domu przecież trzeba.
laryngolog
Twórca artykułu: Life Mental Health
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiej przyczyny wskazane jest zapisać się na wizytę do laryngologa?

Każdy z nas doskonale wie, że zdrowie stanowi dla nas wielką wartość. Najczęściej doceniamy jego znaczenie nie prędzej niż w chwilach, kiedy zaczyna nam go brakować. W tym miejscu trzeba pewnie uświadomić sobie, że nasz układ odpornościowy wystawiony jest na wszelkiego rodzaju infekcje, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdzie w powietrzu znajduje się najwięcej bakterii. Niestety, nasz szybki tryb życia niestety nie idzie w parze z małą temperaturą na zewnątrz, która nie wpływa prawidłowo na kondycję naszych dróg oddechowych. Najczęściej również nie przystosowujemy swojego przyodziania wierzchniego do panujących okoliczności, co objawia się licznymi uciążliwościami i bólami w okolicy głowy.
święta w sanatorium nad morzem
Twórca artykułu: Sammy Zimmermanns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odnowa biologiczna w Kołobrzegu i święta nad morzem

Męcząca praca, powszednie obowiązki domowe, troski życia dziennego i deficyt wolnego czasu dla siebie - to wszystko może powodować, że będziemy przemęczeni, podenerwowani oraz zestresowani. Zabiegany tryb życia i presja czasu wpływa na nas niezmiernie ujemnie, dlatego należałoby zadbać o właściwą ilość odpoczynku.
Lekarz pediatra
Twórca artykułu: Eden, Janine and Jim
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sposoby na kolkę niemowlęcą

Kiedy kolka dopadnie twojego niemowlaczka, absolutnie nie wpadaj w panikę. Koniecznie przytul malucha i pomóż mu przetrwać te trudne chwile. Istnieją sposoby, które przyniosą ulgę w ataku kolki. Kolka nie jest groźna, jednak ogromnie przykra tak dla oseska jak i jego dla rodzicieli.
leki i suplementy
Twórca artykułu: domzdrowia.pl
Zaczerpnięte z: http://www.domzdrowia.pl

Skuteczny środek przeciwbólowy i przeciwzapalny bez recepty

W dwudziestym pierwszym wieku odpowiednie dbanie o swe zdrowie nie jest prostym zadaniem, a nieraz nawet osoby prowadzące bardzo zdrowy styl życia miewają problemy z niektórymi schorzeniami. Zaliczają się do nich na przykład niektóre choroby, na przykład reumatyzm albo bóle pourazowe. Leczenie ich często jednak może być znacznie skuteczniejsze, jeżeli zażywane są właściwe leki – w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów standardem jest, oprócz zażywania lekarstw modyfikujących przebieg choroby, branie leków, które zwalczają także same objawy – czyli właściwe niesteroidowe leki przeciwgorączkowe.
kalorie
Twórca artykułu: Primavika
Zaczerpnięte z: Primavika

Gdy korzystamy z diety wtedy liczenie kalorii będzie jednym z naszych podstawowych zadań

Stosowny wizerunek na obecną chwilę może nam w rzeczywistości w wielu kwestiach dużo pomóc, dlatego że nadzwyczaj dużo ludzi wielokrotnie przede wszystkim inicjuje analizowanie drugiej osoby od jej wyglądu zewnętrznego, gdyż z trudem na początkowy rzut oka zaznajomić jakie dana osoba ma przekonania i jakie wyznaje zalety. Jest to nader znaczące, dlatego że z pewnością nie jesteśmy opuszczoną wyspą i pożądalibyśmy posiadać nie tylko dobrą robotę, ale też wchodzić w wyśmienite relacje, które w przyszłości będą się przekładały na to, że będziemy mieli się z kim spotykać a także doradzić niekiedy w najtrudniejszych sytuacjach.
Czy to przeziębienie czy już grypa?
Twórca artykułu: gmfrk.pl
Zaczerpnięte z: gmfrk.pl

Zdrowie to cud, o który powinniśmy dbać. Pamiętajmy o profilaktyce, okresowych badaniach, zwracajmy uwagę także na każdy przejaw choroby

Kiedy nic nam nie doskwiera nie zastanawiamy się za bardzo o swoim zdrowiu. Gdy jesteśmy młodzi i przeważnie nie narzekamy na jakiekolwiek nieprzyjemne bolączki, to nawet może zapomnieć, kiedy byliśmy ostatni raz u doktora. No cóż, wszystko jest obliczone na jakiś czas, a młodość nie powinna być czasem na problemy ze zdrowiem, na przeżywanie różnorodnych dolegliwości. Niestety, często nie mamy tak dużo szczęścia, tak więc musimy odwiedzać fachowca częściej niż to wymagane normalnie. Co mają natomiast powiedzieć osoby, które całkowicie zaniedbały swoje zdrowie i aktualnie, nawet jakby nie życzyły sobie tego, nie mają wyjścia: przychodnia lekarska to jakby ich drugi dom.
lekarstwa
Twórca artykułu: Nina Matthews Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dobre sposoby na zdrową i bezstresową kurację. Nie zawsze trzeba sięgać po silne leki. Są lepsze metody

Uważa się, że domowe sposoby na wiele chorób są zdecydowanie najlepsze. Może i sporo prawdy w tym, jednak patrząc na rozwój wielu ciekawych środków, jak suplementy na każdą dolegliwość, aż ciężko oprzeć się wrażeniu, że stare babcine sposoby są sprawdzone, ale nie wystarczają już. Na pewno nam pomogą, gdy będziemy w początkowym etapie przeziębienia, na pewno będą nam pomocne, żeby uzupełnić zalecane witaminy, ale poza tym mogą nie spełniać pokładanych w nich nadziei. Są nowsze sposoby, najlepsze to leki bez recepty.
operacje plastyczne
Twórca artykułu: Rafael Antonio
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na jakie zabiegi chirurgii plastycznej obecnie panie często decydują się?

Duża część z nas szczególnie dobrze wie, że nasz indywidualny wygląd to jeden z niebywale istotnych aspektów w trakcie całego życia. Okazuje się bowiem, że to jak się prezentujemy jest w stanie wywrzeć wpływ na wiele życiowych sytuacji. Mowa w tej sytuacji w podobny sposób o naszym odzieniu zewnętrznym, które na siebie zakładamy, jak i naszych ciałach. Doświadczenie ewidentnie ukazuje nam, że często nasz stan skóry zostawia nam jednakże mnóstwo do życzenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.