Organizator
plaża
Twórca artykułu: enjosmith
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zasłużyłeś na naprawdę bombowy urlop!

Firma Ecco Holiday - sprawdzony organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niezwykłych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak dalekich miejscach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub 14-dniowe pobytowe wycieczki lotnicze. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
konferencja
Twórca artykułu: ITU Pictures
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Doskonała część wizualna każdej konferencji, gwarantująca jej powodzenie.

Doskonała część wizualna każdej konferencji, zapewniająca jej powodzenie jest tym o co muszą zatroszczyć się te osoby, jakie biorą odpowiedzialność za sprawy techniczne. Organizator powinien w takim razie starać się o przyjęcie do pracy tego typu osób, co do których będzie mieć przekonanie, iż wywiążą się z takiego zadania wzorowo.
hotel
Twórca artykułu: LTB Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: VipTurystyka.pl

Przygotowania do wakacji - Odpoczynek w czasie wakacji

Odpoczynek w czasie wakacji ma bardzo duże znaczenie dla osoby, która przez pozostałą część roku dużo musi pracować lub się uczyć. W czasie urlopowego wypoczynku można się zrelaksować, odpocząć i nie pamiętać o codziennej rzeczywistości, a dodatkowo podładować akumulator na następne trudne tygodnie. Jednak każdy wypoczynek, żeby mógł się udać, należy odpowiednio zaplanować. Oczywiście nie będzie takiego problemu, jeśli wyjazd jest wykupiony w biurze, wtedy za wszystkie rzeczy odpowiada organizator, a do turysty należy jedynie przypilnowanie tego, żeby wszystko odbyło się tak jak ot było ustalone.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.