Libido
kobieta leżąca w szpilkach
Twórca artykułu: Alan Rampton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Metody poprawiania libido

Libido to aspekt, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Kłopoty z tą sferą dotykają dużą liczbę osób, szczególnie po osiągnięciu określonego wieku. Zazwyczaj pojawia się to po czterdziestce, choć zdarza się również wcześniej. Stopień libido zależy od dużej liczby różnorodnych warunków. Aspekt ten wygląda również całkowicie inaczej u kobiet i u mężczyzn. Przykładowo poziom popędu seksualnego u pań nierzadko ulega zmianom zależnie od etapu cyklu menstruacyjnego, w jakim kobieta się znajduje. W ciągu cyklu bowiem ulega zmianom poziom hormonów, które odpowiadają także za poziom libido.
mężczyzna
Twórca artykułu: ForElite.pl
Zaczerpnięte z: ForElite.pl

Zaburzenia erekcji – wstydliwy problem

Ogrom mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji. Również wiele kobiet otwarcie przyznaje, że cierpi na brak ochoty na sex. Jaka jest tego przyczyna? Bez wątpienia jest to wina czasów, w których przyszło nam żyć. Mało aktywny tryb życia a także duża liczba stresów związanych z codzienną pracą niekorzystnie odbijają się na życiu intymnym oraz skutecznie ograniczają ten jeden z najistotniejszych aspektów naszego codziennego życia, jakim jest sex.
suplement diety
Twórca artykułu: DES Daughter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zwiększyć własne libido?

Słabe libido nie jest wielkim problemem - jeżeli pojawia się tylko co pewien czas. Jednak jeśli ktoś nieustannie skarży się na brak libido, musi zacząć niejako walkę z tym zjawiskiem. Zatem wszyscy zainteresowani zwiększeniem własnego libido - bądź libido partnera/partnerki, muszą zapoznać się z radami zamieszczonymi przez człowieka, który miał bardzo duże problemy z libido, praktycznie zawalił się jego wieloletni związek, lecz na całe szczęście jakoś dał sobie radę. Przecież libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to pewnik w 100%.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.