Konto bankowe
dług
Twórca artykułu: Christian Schnettelker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak osoby prywatne i duże przedsiębiorstwa są w stanie skutecznie odzyskać dług

Często słyszy się stwierdzenie, że pieniądze szczęścia nie zapewniają, trudno jednak przedstawiać sobie życie bez nich - przecież w piekarniach pieczywa nie rozdają. Kiedy portmonetka zaczyna świecić pustkami, niektórzy udają się do wujostwa mieszkającego w sąsiedztwie albo dzwonią do znajomych. Zapewne zbierają fundusze na nowy samochód albo brakuje im 200 zł do dziesiątego.
Kredyty i pożyczki
Twórca artykułu: włodi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak unikać problemów z bankiem?

Problemy związane z pieniędzmi są w stanie w niektórych przypadkach doprowadzić do czynów samobójczych! Zapewne to nie jest przypadek, że na skutek kryzysu gospodarczego w USA oraz na naszym kontynencie, również niestety u nas, w znacznym stopniu wzrosła ilość popełnianych samobójstw.
Urząd
Twórca artykułu: stephen bowler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Kredyty dla firm – w jaki sposób wybrać rzeczywiście najlepszą dla siebie ofertę kredytową

banki nie mogą dziś narzekać na niewielką ilość klientów. W sumie każda dorosła osoba ma własne konto bankowe, na które przelewane jest jej wynagrodzenie z pracy.
Kalkulator i finanse
Twórca artykułu: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Złe strony i plusy pracy na etacie

Pracowanie na etacie ma dużo plusów. Wystarczy właściwie zajmować się swoimi obowiązkami, a cały kłopot z organizowaniem pracy, pozyskiwaniem kontrahentów i utrzymywaniem firmy spoczywa na właścicielach. Ale są również minusy pracowania na etacie, dlatego też sporo ludzi w którejś chwili będzie się decydowała na otworzenie swojej firmy. Zaczynając przygodę z własną firmą w pierwszej kolejności powinno się mieć szczegółowy biznesplan. Dzięki temu można będzie dokładnie rozplanować wydatki i inwestycje, a także to, kiedy będzie się można spodziewać pierwszego zarobku. Równocześnie można będzie się zająć założeniem firmy. Do tego trzeba wymyślić dla firmy nazwę, znaleźć biuro, w którym nasza firma będzie działać i powędrować po kilku urzędach w celu jej zarejestrowania. Niedawno jeszcze rejestracja nowej firmy była strasznie trudna i uciążliwa, ale ostatnie zmiany spowodowały, że jest w tym temacie sporo łatwiej. Nowa firma musi być także zgłoszona do ZUS i Urzędu Skarbowego, ale to w czasie jednej wizyty także raczej się uda pozałatwiać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.