Kajak
domki szczawnica
Twórca artykułu: merec0
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/

Czemu Szczawnica stała się tak popularnym rejonie wypoczynku, jakie atrakcje oferuje turystom.

Jednym z istotniejszych kryteriów, które należy brać pod uwagę podczas wyboru miejsca na wypoczynek, jest dostępność do różnego rodzaju turystycznych atrakcji. Bardzo dobrze jest, jeśli dana okolica oferowałaby coś dla turystów w różnym przedziale wiekowym i o różnych zainteresowaniach, wtedy można liczyć na dużą różnorodność turystów. Z pewnością do tego typu miejsc będzie się zaliczać Szczawnica, która jest jednym z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych w południowej części Polski. Jest ona położona niedaleko granicy ze Słowacją i otoczona przepięknymi górami. Tak naprawdę to góry stanowią jedną z największych atrakcji tego miejsca, oferując duże ilości szlaków pieszych i rowerowych. Pośród nich mogą znaleźć coś odpowiedniego dla siebie zarówno osoby chcące odpocząć, jak też poszukujące wyzwań i emocji. Adrenaliny na pewno dostarczy także przepływający przez okolicę Szczawnicy Dunajec. Na tej właśnie rzece organizowane są bardzo popularne spływy na tratwach, ale coraz popularniejszy staje się też rafting i kajaki.
spotkanie w sali konferencyjnej
Twórca artykułu: fdecomite
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na kajaki mamy okazję się wybrać w wiele miejsc

Powinno się zobaczyć które atrakcje czekają na nas w miejscu, w którym chcemy spędzić wakacje. Im będzie ich więcej oraz im mocniej będą one zróżnicowane, tym znaczniejsza będzie szansa, że wrócimy do domu na pewno usatysfakcjonowani.


Na kajaki mamy okazję się wybrać w wiele miejsc

Czy przeglądaliśmy ofertę na spływy kajakowe?


Na kajaki mamy okazję się wybrać w wiele miejsc

Obowiązkowo zobaczmy, czy w pobliżu nie będzie jakiejś rzeki, albo rwącego strumienia, gdyż wtenczas ma możliwość się okazać, że oferowane nam okażą się być spływy kajakowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.