Na świecie
koszula
Twórca artykułu: Kent Wang
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Moda dla mężczyzny - które koszule są prawidłowe dla szczupłych mężczyzn

W dzisiejszych czasach jest wysoce nieocenione dla dużej ilości mężczyzn, by prezentować się jako osoba sukcesu – zarówno podczas ważnych spotkań, jak i w życiu osobistym. Właściwe kreowanie image’u nie jest mimo to sprawą łatwą – nieodzowne jest nieraz nie wyłącznie opanowanie pewnego strategii zachowania się, lecz także dbanie o wygląd.
Święty Mikołaj
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Znane wszystkim obyczaje i tradycje, jakie są praktykowane w czasie świąt Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to okres świętowania i radości w gronie rodziny. Przeważnie się je spędza z najbliższymi, i jest to chyba najbardziej uroczyście obchodzone święto. Boże Narodzenie to także bardzo bogata tradycja i od lat praktykowane zwyczaje i obrzędy, bez których trudno wyobrazić sobie ten czas.
auto po tuningu
Twórca artykułu: Automobile Italia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami bezpiecznie i stosunkowo tanio poprawić osiągi swojego pojazdu - zalety chip tuningu

Spora ilość właścicieli samochodów pragnie, aby ich auta jeździły jak bolidy rodem z torów wyścigowych. Jeżeli nawet autem jest rodzinne, wygodne kombi czy siedmioosobowy van, to jednak chciałoby się mieć dwieście koni pod maską i wyprzedzać wszystkich innych kierowców na światłach.
Gra komputerowa
Twórca artykułu: BagoGames
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak przez minione lata rozwijał się rynek gier komputerowych, najbardziej popularne obecnie gry online

Od czasu gdy komputery zaczęły być używane, to ludzie z wielkim zapałem używają je do tego, żeby grać. Dzisiaj można wręcz stwierdzić, że na graczach oparta jest bardzo duża część komputerowego przemysłu. Bo do czego innego mogłyby być wykorzystane wydajne karty graficzne, potrafiące kosztować nawet kilka tysięcy złotych, jak nie do przejścia kolejnej gry z fantastyczną grafiką?
Prezent
Twórca artykułu: UnitedWarVeterans
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najbardziej odpowiedni prezent dla swojego szefa - jak najlepiej wybrać, aby nie było przy tym żadnej wpadki

W niejednej firmie zatrudnieni stają przed decyzją, co kupić swojemu szefowi. Niestety łatwa sprawa to nie jest, zwłaszcza jeżeli się nie zna dobrze upodobań i gustów danej osoby.
konferencja
Twórca artykułu: ITU Pictures
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Doskonała część wizualna każdej konferencji, gwarantująca jej powodzenie.

Doskonała część wizualna każdej konferencji, zapewniająca jej powodzenie jest tym o co muszą zatroszczyć się te osoby, jakie biorą odpowiedzialność za sprawy techniczne. Organizator powinien w takim razie starać się o przyjęcie do pracy tego typu osób, co do których będzie mieć przekonanie, iż wywiążą się z takiego zadania wzorowo.
Instalacje ppoż
Twórca artykułu: Holmes Palacios
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Fachowe zabezpieczenia ppoż - klapy dymowe oraz ich funkcja

Każdy budynek winien posiadać wyborne zabezpieczenia przeciwpożarowe, bo ilość i jakość takich zabezpieczeń może ocalić komuś życie. Pożar zdoła być spowodowany przez niewielką drobnostkę, chociażby niedopałek papierosa, wskutek tego zarówno w domach prywatnych jak też w budynkach użytku publicznego muszą znajdować się fachowe zabezpieczenia ppoż.
Rodzina
Twórca artykułu: John Ragai
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co to jest hospicjum i dlaczego jest tak bardzo istotne? Jak prezentuje się historia hospicjum, skąd wzięła się ta idea?

Hospicjum to instytucja, jaka zajmuje się opieką osób chorych nieuleczalnie, którzy są w czasie terminalnym śmiertelnej choroby. Celem hospicjum nie jest zastopowanie choroby, ponieważ jest to już nie do zrobienia, najbardziej istotne jest zwiększenie jakości życia osoby nieuleczalnie chorej.
ojciec z dzieckiem
Twórca artykułu: Dennis van Zuijlekom
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Samotność może dotknąć każdego. Nie powinniśmy się jej poddawać, gdyż możemy sobie z nią poradzić

Samotność to zmartwienie z którym boryka się dzisiaj wiele osób. Żyjemy w otwartym świecie, korzystamy z najnowszych technologii i środków komunikacji i równocześnie czujemy się dogłębnie samotni. W przeszłości samotność była kojarzona z reguły z osobami w podeszłym wieku.
dofinansowanie
Twórca artykułu: Simon Cunningham
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Środki szwajcarskie, czyli przyjacielska dłoń Szwajcarii wyciągnięta w kierunku potrzebujących krajów

Szwajcarsko-Polski Program Współpracy to nie wymagająca zwrotu pomoc pieniężna ukierunkowana na dziesięć nowych członków Unii Europejskiej, których wstąpienie do niej miało miejsce 1 maja 2004 roku. Między innymi tą pomoc otrzymała Polska.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.