Zaburzenia erekcji – wstydliwy problem

Mężczyzna
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu
Coraz więcej mężczyzn cierpi na zaburzenia związane z prawidłową erekcją. Także dużo kobiet uskarża się na brak ochoty na sex.
Co jest tego przyczyną? Z całą pewnością jest to wina czasów, w których przyszło nam żyć. Mało aktywny tryb życia oraz duża liczba stresujących sytuacji wynikających z codziennych obowiązków niekorzystnie odbijają się na życiu intymnym oraz skutecznie ograniczają ten jeden z najistotniejszych aspektów naszego codziennego życia, jakim jest sex.

Jak poprawić libido? To pytanie, które dręczy wiele małżeństw. Zanim udamy się do apteki warto zastanowić się najpierw nad odmianą naszego dotychczasowego stylu życia. Dbanie o higienę pracy oraz snu, regularne uprawianie sportu oraz zmiana złego sposobu odżywania się mogą spowodować, że brak libido i kłopoty z potencją stopniowo przestaną nam przeszkadzać.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Zajrzyj więc do kolejnego zagadnienia i czytaj ginekolog ursynów do woli o interesujących Cię kwestiach.

Oczywiście podjęcie tego typu działań wymaga zrobienia znacznej rewolucji w naszym życiu a także będzie próbą naszej silnej woli.

Jeśli samodzielnie nie potrafimy uporać się z takimi trudnościami warto udać się z tym do specjalisty (dobry seksuolog z Poznania). Jeśli naszym zmartwieniem jest libido albo prawidłowa libido problemy z nimi związane mogą być bardziej złożone niż mogłoby się wydawać. Kontakt z dobrym seksuologiem lub psychologiem może być wtedy niezbędny i zbawienny. Można także przemyśleć, czy na wizytę pójść we dwoje. Często bowiem problemy w łóżku wynikają z innych przyczyn nie łączących się bezpośrednio ze sferą intymną. Niestety panowie znacznie rzadziej decydują się na takie rozwiązanie. Ignorują problem tak długo jak tylko mogą, oszukując sami siebie, że wszystko jest w normie.

Problem mężczyzn przejawiająca się w braku mówienia o swoich problemach powoduje, że częściej sięgają oni po środki zaradcze takie jak tabletki poprawiające sprawność seksualną. O tym, że erekcja to coraz powszechniejszy problem świadczy coraz większa ilość reklamowanych środków na jej poprawę. Możemy je zakupić niemal w każdej aptece. Nie zapominajmy jednak o tym, że aby wyzbyć się konkretnego problemu trzeba skupić się na wyeliminowaniu jego bezpośredniej przyczyny.


Kolejne tematy

Metody poprawiania libido

kobieta leżąca w szpilkach
Twórca artykułu: Alan Rampton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Libido to aspekt, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Kłopoty z tą sferą dotykają dużą liczbę osób, szczególnie po osiągnięciu określonego wieku. Zazwyczaj pojawia się to po czterdziestce, choć zdarza się również wcześniej. Stopień libido zależy od dużej liczby różnorodnych warunków. Aspekt ten wygląda również całkowicie inaczej u kobiet i u mężczyzn. Przykładowo poziom popędu seksualnego u pań nierzadko ulega zmianom zależnie od etapu cyklu menstruacyjnego, w jakim kobieta się znajduje. W ciągu cyklu bowiem ulega zmianom poziom hormonów, które odpowiadają także za poziom libido.
2021-10-08 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.