W wielu sektorach przemysłu ważni są ludzie, ale w produkcji ich zaangażowanie jest nieocenione

Komputeryzacja produkcji wydaje się być niebywale ważna, ale bez profesjonalnych ludzi na ważnych stanowiskach wszystko może zacząć się sypać.


XXI wiek jest stuleciem, kiedy widzimy znaczny rozwój w zastępowaniu pracowników przez maszyny w produkcji.
dyrektor produkcji
Twórca artykułu: renatomitra
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Chodzi o to, aby było sprawniej i bezbłędnie. Jednakże maszyny nie umieją myśleć i nie są w stanie zaplanować działań na kolejny rok na podstawie badań rynku. Takiego rodzaju pytania są przeznaczone, na razie, wyłącznie dla ludzi.

Jeśli opublikowane w niniejszym poście dane są według Ciebie pasjonujące, to oprócz tego, który posiada analogiczne artykuły.

Dla przykładu dyrektor produkcji ma niezwykle poważną pracę i stawia się przed nim masę zadań. Na podstawie różnych raportów musi przewidywać i kreślić plany na najbliższe miesiące czy lata. Zarządza oprócz tego dużym gronem pracowników. Powinien być więc dobry w zarządzaniu grupą, powinien zachęcać do pracy, a czasami nawet być rozjemcom. Rzecz jasna powinien także ściśle współpracować z działem handlowym, gdyż ktoś musi sprzedać to, co było wytworzone. Bez tego przedsiębiorstwo nie ma najmniejszych szans na przetrwanie. By starać się o tego typu stanowisko zazwyczaj trzeba mieć wykształcenie wyższe techniczne (przykładowo specjalność mechanika precyzyjna albo technologia produkcji) oraz bardzo dobrze władać językiem angielskim. Pewnie dyrektor będzie także sporo podróżował.
W jego cechach charakteru powinny wyróżniać się odpowiedzialność, sumienność i otwartość na nowe rozwiązania, ale również umiejętność szybkiego reagowania na kryzysowe sytuacje i bardzo dobra organizacja pracy.
2022-08-11 08:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.