W jaki sposób zwiększyć własne libido?

Słabe libido nie jest wielkim problemem - jeśli pojawia się nieregularnie. Jednakowoż jeśli ktoś ciągle skarży się na brak libido, musi zacząć niejako walkę z tym zjawiskiem. A więc zainteresowani zwiększeniem swojego libido - lub libido faceta/kobiety, muszą zaznajomić się z poradami zamieszczonymi przez takiego człowieka, który miał bardzo duże problemy z libido, niemalże zawalił się jego długoletni związek, ale na całe szczęście dał sobie radę. Przecież libido i tak nie jest nieuleczalną chorobą, to akurat coś pewnego.


Można śmiało powiedzieć, że wiele jest w stanie dać mocna zmiana jadłospisu. Czyli trzeba jeść sporo więcej owoców oraz warzyw - pyszne to, a do tego wielce zdrowe. Należy również jeść dużo więcej ryb: przynajmniej co piątek. Nawet jeśli nie jesteśmy zbytnio religijnymi ludźmi, tak czy siak nie możemy myśleć, że jedzenie (pizza bielany wrocławskie) mięsa w piątek jest w porządku. Tzn. równie dobrze możemy wybrać inny dzionek, ale wydaje się, iż piątek jest perfekcyjnym dniem. Skuteczne w walce o wyższe libido są także suplementy diety. Wiadoma sprawa - ciężko o mocno efektywny suplement diety, ale tak naprawdę można śmiało powiedzieć, że zwłaszcza naturalne suplementy są w porządku (czytaj więcej). A co najważniejsze, cechują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem. Bo o tym należy pamiętać - trudno myśleć, iż czymś OK jest to by dla większego libido najzwyczajniej w świecie się truć!


seksuolog
Twórca artykułu: Sadasiv Swain
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Warto również mocniej docenić usługi seksuologów. Najczęściej nawet jeśli mamy kłopoty seksualne, nie tylko mowa o libido, wcale nie poszukujemy pomocy w gabinetach seksuologów. No wiadomo - dopiero od niedługiego czasu polskie społeczeństwo jest "nowoczesne", wcześniej, mowa o latach PRL-u, seks był niejako tematem zamkniętym, ale dzisiaj uczęszczanie do seksuologa nie jest najmniejszym powodem do wstydzenia się. Bez przesady: seksuolog nie gryzie, nigdy nie wyjawi innym naszych wszystkich sekretów. A co najważniejsze, tylko seksuolog ma okazję przepisać dla nas lek na libido - w wielu przypadkach takie medykamenty są bardzo efektywne, co do tego trudno miewać jakieś wątpliwości (opinie o seksuologu).

Zaintrygował Cię ten wpis? Jeśli tak, to śmiało sprawdź także ten odnośnik. Pokrewne informacje zobaczysz również tu (https://www.e-herbata.pl/).

A więc walczmy o własne libido, bo jeśli problemy z popędem erotycznym mamy przez bardzo długi czas, pewnie tak z dnia na dzień nie zdołamy dojść do zdrowia. To pewnie pewne.
2021-02-14 07:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.