W czym jest lepszy wynajem tymczasowych pracowników zamiast utrzymywania ich na etacie w swojej firmie.

Szukając oszczędności firmy niejednokrotnie zaczynają się decydować na wynajmowanie PRacowników, zamiast ich zatrudniania na etacie. W wielu przypadkach będzie to po prostu wynikać ze specyfiki branży, w jakiej dana firma działa.
spotkanie
Twórca artykułu: Locus Research
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jeśli praca będzie sezonowa, w niektórych okresach roku będzie jej więcej, a czasami zupełnie nic, to trzymanie na etacie niezbędnej w sezonie załogi byłoby bardzo nieopłacalne. Taka sytuacja ma na przykład miejsce w budowlance, lecz również handlu, ponieważ przedświąteczne okresy wiążą się z dużo większym zapotrzebowaniem na pracowników. Z tego też powodu w takich przypadkach znacznie lepiej będzie nająć tego typu ludzi na gorący sezon, szczególnie że aktualnie nie będzie z tym żadnego problemu. Nie trzeba robić swoich własnych rekrutacji, a wystarczy nawiązać współpracę z jedną z licznych firm, jaka wszystko zorganizuje.


Wesele w górach
Twórca artykułu: Lexi Blue
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Aktualnie wynajem pracowników cieszy się coraz większą popularnością, co jest zresztą zrozumiałe jeżeli się weźmie pod uwagę jego zalety. Dla firmy, która pracowników potrzebuje, odchodzi konieczność prowadzenia całej kadrowej i płacowej obsługi, ponieważ tym wszystkim zajmować się będzie agencja.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło obliczanie pit 37 krok po kroku a odkryjesz tam interesujące informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Za wykonaną usługę wystawia po prostu fakturę, co jest zdecydowanie wygodniejsze jeżeli chodzi o Księgowość.
Po stronie agencji będą leżeć wszystkie tematy wiążące się z wynajmowanymi pracownikami, łącznie z płaceniem składek i wynagrodzeniami. Ale też załatwianiem wszystkich innych formalności, jeśli przykładowo będzie szukany pracownik (zobacz promocje na ocena ryzyka zawodowego sprzedawca bhponline) z Ukrainy, to załatwieniem mu zezwolenia na wykonywanie pracy w naszym kraju.
2020-03-25 07:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.