Typy reklamy zewnętrznej

Reklama outdoorowa swoją wziętość zawdzięcza dwóm cechom: wysokiej częstości kontaktów z przekazem, wypływającej z ulokowania w przestrzeni publicznej wielu nośników jak też prostego przedstawienia towaru, bazującego na nośnych znakach jak też chwytliwych hasłach.


Stąd też nośniki outdoorowe stanowią jeden z najważniejszych, najstarszych jak też najpopularniejszych środków reklamy.


notatki
Twórca artykułu: Laurie Sullivan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Co może z pewnością być dobrze wykorzystane w kuchni?

ubrania - portret
Twórca artykułu: Katarzyna Matylla
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każda pani domu doskonale wie, iż kuchnia musi być pełna produktów znakomitej jakości. Tylko wtedy nasze dania mogą być bardzo smaczne, a jednocześnie zdrowe i pełnowartościowe. Obecnie sklepy pełne są towarów imponujących jakością. Co znajdziesz możesz w sklepach spożywczych?


Jeśli idzie o billboardy Łódź ich popularność wypływa z tego, że zlokalizowane są w ważnych ciągach komunikacyjnych dużych miejscowości, zarówno mierzonych do pieszych, jak także tych automobilowych. Z reguły wybieranymi do tego punktami są centra dużych miejscowości, okolice punktów dystrybucji, wnętrza często odwiedzanych budynków typu galerie handlowe, dworce, a również ulice o ogromnym natężeniu ruchu i autostrady. Wyróżniają się większą powierzchnią (zwłaszcza reklamy wielkoformatowe) nad klasycznymi nośnikami reklamy.


bilboard
Zaczerpnięte z: flickr.com


Reklamy outdoorowe, billboardy Łódź oraz reklama pneumatyczna są idealne do uskutecznienia produktowej kampanii ogólnopolskiej albo wyłącznie lokalnej. Właśnie owa różnorodność zastosowań, uniwersalność powoduje, że sięgają po nie zarówno w wyższym stopniu, jak też mniej popularne marki. Ponadplanowym pozytywem, przyciągającym reklamodawców jest wprost niepoliczalny odbiór tego rodzaju reklamy, w postaci wielokrotnego kontaktu naocznego w ciągu miesiąca ekspozycji. Outdoor w przeciwieństwie do czasopism przenosi samo merITum reklamy. Tego wariantu reklama pomału się digitalizuje, zaś pojawiające się coraz to nagminniej ekrany zastępują tablice.


Na outdoor w naszej ojczyźnie zwykle stawia sektor żywnościowy, telekomunikacyjny i wytwórcy napitków jak też alkoholi.
2018-01-17 12:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.