Reguły zdrowej diety

To, w jakim tempie będziesz chudł, zależeć będzie przede wszystkim od stylu życia, który do chwili obecnej wiodłeś.


Gdy do tej pory pory konsumowałeś fast-foody i ni stąd ni zowąd zrezygnujesz z owych wyrobów, przerzucając się na znaczną ilość wody oraz warzyw, zrzucić możesz nawet jeden kilogram w ciągu tygodnia.
Kolorowe pigułki
Twórca artykułu: Will Thomas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Laboratorium
Twórca artykułu: ZnaneNieznane.pl
Zaczerpnięte z: ZnaneNieznane.pl


Jeśli zaś cały czas zdrowo się żywisz i prócz tego ćwiczysz, raczej nie schudniesz w przeciągu tygodnia więcej aniżeli pół kg. Są to naturalnie hipotetyczne założenia i będą zależeć nie wyłącznie od tego, jak wygląda Twoja obecna dieta, lecz też od Twojej przemiany materii, wydatku energetycznego i pracy hormonów.


Zbyt nieduża podaż kalorii spowoduje, iż zapewne prędko stracimy zbyteczne kilogramy, jednakże będzie to proces niezbyt trwały a także miażdżący nasze zdrowie zdrowe jelita test wodorowo metanowy poznań - nie ominą nas: tzw. efekt jo-jo, kłopoty hormonalne, ubytek mięśniowej masy jak też przybranie na powrót tkanki tłuszczowej. Jeśli często ćwiczymy a także stosujemy przeróżne typy wysiłku, zaczynając od aerobowego po wysiłek siłowy, wtenczas nie ma potrzeby redukowania kalorii w naszej diecie. Jeżeli jednakże nasz wydatek energetyczny w ciągu dnia nie jest za wielki, pożądany może być lekki kaloryczny deficyt. Proces odchudzania przyśpieszy na pewno odpowiedni trening. Dobre rezultaty zapewnia bez wątpienia trening siłowy, bo podkręca metabolizm jak też spala nadwyżkę tkanki tłuszczowej.
By podnieść jego skuteczność, warto skrócić czas pauz między seriami a także łagodnie zmniejszyć ciężar a równocześnie wykonywać większą ilość powtórek. Poza siłowym treningiem ważny będzie też tak zwany trening interwałowy.
2022-01-30 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.