Odkryj rynek NewConnect

Portal o NewConnect, funkcjonujący z powodzeniem w internecie adresowany jest do osób szukających aktualnych oraz sprawdzonych danych, komentarzy i analiz dotyczących wielu podmiotów, które tworzą rynek new connect.
Analitycy, inwestorzy, akcjonariusze spółek oraz obserwatorzy mogą w łatwy sposób śledzić aktualne notowania giełdowe – oraz te związane z debiutami podmiotów dopiero wchodzących na rynek giełdowy.

Czy spodobał Ci się ten artykuł? Jeżeli tak, to przeczytaj ponadto szczegóły w serwisie oznakowanie cienkowarstwowe, ponieważ one także mogą okazać się dla Ciebie bardzo ciekawe.Kolejne tematy

Jeżeli pragniemy zrzucić zbędne kilogramy, to warto przedtem wykonać testy na nietolerancję pokarmową

dziecko w spacerówce
Twórca artykułu: Nelson Braillard
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy zadbać o swoje ciało i mieć świetną sylwetkę, to dobrym rozwiązaniem może być zastosowanie odpowiedniej Diety.


W serwisie w szybki sposób można przeczytać porady i wiele pomocnych informacji adresowanych do osób zarządzających spółkami (zobacz https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-wypowiedzenie-umowy-o-prace-za-porozumieniem-stron-wzor-z-omowieniem) wstępnie rozważających i przygotowujących się na debiut na newconnect jak również dla inwestorów zainteresowanych przedłożeniem zlecenia kupna i śledzeniem aktualnych notowań akcji emitentów. Przeczytaj też artykuł wejście na newconnect.

Zadaniem twórców jest także kojarzenie i umożliwienie kontaktu między inwestorami a jednostkami aktywnie działającymi i dopiero wchodzącymi na rynek. Pełne dane o emitentach, akcjonariuszach czy raportach dotyczących finansów to tylko niektóre informacje przybliżające profile wybranych spółek, reprezentujących ponad 15 sektorów (wśród których największe to: media, handel, informatyka i nowe technologie oraz wiele innych).
Notowania giełdowe
Twórca artykułu: NewConncet.info
Zaczerpnięte z: http://www.newconnect.info
Rozbudowana kategoria z publikacjami gromadzi trafne komentarze giełdowe, wiadomości ze spółek oraz cykle wywiadów i artykułów. Jeszcze innym atutem serwisu są nie tylko informacje związane z debiutami ale także komentarze dzienne bilansujące notowania, prezentujące walory notujące najbardziej znaczące wzrosty i spadki oraz nakreślające trendy. Powodami, dzięki którym rynek New Connect zyskuje szersze grono inwestorów, emitentów oraz obserwatorów są przede wszystkim: atrakcyjna stopa wzrostu notowań papierów wartościowych poszczególnych spółek oraz mniejsze koszty debiutu (w zestawieniu z GPW).
2020-03-12 07:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.