Nie śnij, zwiedzaj, poznawaj

Późne wypady na ogół przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się w ostatnich latach Chiny i Tajlandia.
biuro podróży
Regiony, które biuro podróży prezentuje podczas wycieczek, obrazują zarys historii i kultury państwa (Link do strony). Jednak mając na uwadze, że Chiny sLink do stronyo wielkości krajem na ziemi, niełatwo jest zwiedzić je całe podczas jednej wyprawy. Wobec tego, od której części kraju rozpocząć jego poznawanie? Na pewno zafascynuje nas gorące Południe Chin. Jest ono pełne ciekawych miejsc, które zachwycają odwiedzających bardziej niż Mur Chiński.


Kolejne tematy

Kto może zdecydować się na zabieg o nazwie laserowa korekta widzenia i ile pieniędzy trzeba na nią szykować?

gabinet
Już długi czas temu 1 z rodzimych wieszczów napisał, że o nieocenionej wartości własnego zdrowia przekona się dopiero ta persona, która to dobre samopoczucie utraci. Pół problemu, jeśli idzie o typowe zakatarzenie, o wiele mniej korzystnie mają te persony, które stracą część albo ogół któregoś z najważniejszych ludzkich zmysłów.


Najczęściej za personę ułomną uznaje się taką, która jeździ na wózku dla niepełnosprawnych.


U stóp Himalajów, gdzie mieszkańcy toczą niekończącą się bitwę o każdy skrawek ziemi na stromych wzgórzach leży miasteczko Lijiang. Jest zwykle nazywane krainą wiecznej wiosny ze względu na przyjemny klimat i temperatury. Chiny to kraina odmienna od wszystkiego, co znajome dla Europejczyków, przez co zjawiskowa i urzekająca. W Państwie Środka ujrzymy zarówno prężną ekonomię, jak i nietkniętą przyrodę. Wycieczka do Chin to najpiękniejsze wspomnienia na długie lata!


Królestwo Tajlandii z z sezonu na sezon przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Turystów zauroczą tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajlandczycy. Poza tym kuszą niewysokie ceny i niezapomniana atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać.


Chiny
Twórca artykułu: Richard Barton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ewidentnie powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są zachęcające ceny. Jesienne obniżki i promocje to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute. W pierwszym przypadku, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza.
2019-11-14 15:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.