Pielęgnuj swoje zdrowie

Zdrowie ma się tylko jedno, więc uważaj na siebie, słyszał to chyba każdy z nas, czy to ust mamy czy babci. Przyznajmy, że gdy to usłyszeliśmy w zwyczaju mieliśmy machnąć ręką, by później pobiec na zewnątrz i znowuż niebezpiecznie się bawić. Byliśmy mali i nie zdawaliśmy sobie sprawy z konsekwencji. Mieliśmy do tego prawo, dzieciństwo ma się tylko jedno i trzeba wykorzystać je maksymalnie. Obecnie, kiedy jesteśmy już starsi ciągle słyszymy te pamiętne słowa i co więcej, zgadzamy się z tym. Tym bardziej, jeśli mamy swoje dzieci powtarzamy im to mimowolnie.
lekarstwa i witaminy
Twórca artykułu: Steven Depolo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tak to już jest, im jesteśmy bardziej wiekowi, tym bardziej zdecydowanie należy liczyć się z jedynie i na zawsze danym zdrowiem. Nie możemy sobie z nim pogrywać, bo możemy sparzyć się jak w czasie zabawy z ogniem. Nie możemy wystawiać go na próbę, gdyż będziemy jeszcze długo żałować. Nie można przede wszystkim przedkładać go na inne sprawy, gdyż (ciąg dalszy tego zagadnienia- kliknij aby zobaczyć więcej) zdrowie ma się tylko jedno, w razie problemów możemy nie dostać drugiej szansy.

Wraz z dorastaniem coraz zdecydowanie się o tym stanie rzeczy przekonujemy, coraz bardziej doskwierają nam różnego rodzaju bolączki.

Intryguje Cię, czym są autorskie źródła (https://www.przychodniazycie.pl/311,Okulista---okulista-dzieciecy.html)? Jeżeli tak, to powinieneś kliknąć w wskazany link i tam znajdziesz wiele frapujących treści z tej dziedziny.

To, co dawniej nie stanowiło problemu gwałtownie, jakby uderza w nas z wielką siłą, a my sami się dziwimy dlaczego właśnie tak się beznadziejnie czujemy. W coraz większej ilości przypadków sięgamy po tabletki na głowę i od bólu pleców, w coraz większej liczbie przypadków doskwierają nam stawy, więc sięgamy po solidne środki (Lioton 1000 czy Flexus), z byle małostką pędzimy do doktora, gdyż czujemy, że możemy sobie z tym sami nie poradzić.

listki z tabletkami
Twórca artykułu: Global Panorama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jakby tego było mało naokoło słyszy się o dziwnych chorobach i wirusach, które mogą nas w każdej chwili zaatakować. Nie wiemy czy nasz organizm sobie z tym da radę, bo nie jesteśmy przecież już najlepszego zdrowia. Radzimy się przyjaciół i zastanawiamy się czy tylko z nami jest tak niedobrze, ale uspokajamy się, ponieważ słyszymy od nich to, co chcieliśmy usłyszeć: to normalne, ja też tak mam. Z drugiej strony wiele osób nie potrafi się przyznać do gorszego funkcjonowania, do jakichś dolegliwości. To jest smutne, wiadomo, gdyż nagle człowiek musi uznać wyższość chorób, z jakimi kiedyś doskonale sobie dawał radę.

Kolejne tematy

Nie musimy samodzielnie walczyć o smukłą sylwetkę

Twórca artykułu: SlimGREEN
Marzymy o smukłej figurze, lecz ciągle nie jest ona tak doskonała, ciągle nie mamy szansy otrzymać tak świetnego efektu jakbyśmy pragnęły? Bez wątpienia należy udać się do apteki oraz zapytać farmaceutę, czy może nam polecić jakiś suplement, który wspomoże nasze odchudzanie, lecz który równocześnie nie będzie miał negatywnego działania na funkcjonowanie całego naszego organizmu.


Czujemy wtedy, że przegrywamy, ale walczymy dalej. Wygrywamy. I tak dalej. Nie poddajemy się, poddajemy się, wygrywamy, przegrywamy, ta wojna definiuje nasz człowieczy los, w końcu jesteśmy tylko ludźmi i musimy się liczyć z typowo ludzkimi słabościami.
2019-10-10 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.