Lecz zimową depresję na Kanarach!

Kiedy przychodzi mroźna zima, dużo osób narzeka na zimową depresję. Mała ilość absorbowanych promieni Słońca sprawia, że gospodarka hormonalna zaczyna gorzej funkcjonować. A jak udowodnili badacze już sporo lat temu, hormony wykazują olbrzymi wpływ na humor człowieka. Mieszkańcy krajów skandynawskich często chorują na depresję.

plaża
Zaczerpnięte z: Future PR
W wyniku ciągłych ciemności, Finowie łatwiej uzależniają się od używek i targają się na własne życie. Ratunkiem z trudnej sytuacji mogą okazać się lekarstwa i regularne sesje u psychologa. Sporo dobrego mogą zrobić długie sesje z profesjonalnymi lampami antydepresyjnymi. Jednakże idealnym wyjściem jest eskapada w ciepłe kraje – zwłaszcza poleca się wyspy Kanaryjskie. Wycieczki na ten hiszpański archipelag dadzą wiele humoru i zagwarantują organizmowi antydepresyjne promienie słoneczne w dużych dawkach.

Teneryfa to największa i posiadająca największą ludność wyspa archipelagu Kanarów. Wyspa jest znana z tego, że można na niej spotkać wiele typów krajobrazów. Na Teneryfie, obok opalania się na piasku i moczenia się w fantastycznym morzu, można zobaczyć wspaniały wulkan Teide oraz poznać bliżej zjawiskowe miasto La Laguna. Aby odnaleźć interesujące oferty eskapad na Teneryfę - Sprawdź więcej: wakacje z niemiec.

Fuerteventura jest odrobinę mniej rozległa i posiada mniej ludności. Jest znana ze wspaniałej roślinności. Jest kapitalnym miejscem, jeśli pragniesz ciepła. Do wyszukiwarki wklep słowa „fuerteventura wakacje” lub kliknij w link: http://apollotour.pl/.

Kolejne tematy

Wczasy w górach lub też urlop nad morzem czy w mieście, czyli jak błogo spędzić wakacje.

turyści na szlaku w górach
Twórca artykułu: Connie Lu
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Okres wakacyjny to odpowiedni a dla wielu jedyny czas na wyczekiwany urlop. Biura turystyczne, jakich tysiące istnieje w naszym kraju, oferują niezwykle atrakcyjne pakiety wycieczeklub programów, pozwalających na to, by ten czas odpoczynku od spraw zawodowych spędzić w sposób, który będzie nam najmocniej odpowiadał. Można wtedy zdecydować się na wycieczkę zagraniczną.


Gran Canaria charakteryzuje się tym, że jest w formie okręgu. W jądrze wyspy wyrasta stary wulkan. Wyspa posiada 800 000 miejscowych, którzy zamieszkują kilka miast. Oferty wypraw na tę okrągłą wyspę poznasz, gdy do Google wstawisz frazę „gran canaria last minute".

Jeśli nie cierpisz gorąca i pragniesz jedynie ciepłych temperatur, świetnym miejsce na wakacje staje się wyspa Lanzarote. Wyspa odznacza się tym, że trwa tam cały czas wiosna. Do wyszukiwarki wklep frazę „Lanzarote wakacje".
2018-06-22 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.