Laserowa korekcja wad wzroku jakie są jejcena, Co to jest femtolasik?

Laserowa korekta wzroku to w największym stopniu zaawansowana technologicznie metoda korekty wzroku na świecie. Krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, także kombinacje tych wad modyfikuje promień lasera. Zasada jego działalności opiera się na zużyciu zjawiska fotoablacji, polegającego na usuwaniu kolejnych warstw rogówki.


korekta wzroku
Twórca artykułu: MilitaryHealth
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W wypadku krótkowzroczności wynikiem korekty jest spłaszczenie, a w wypadku dalekowzroczności uwydatnienie środkowej części nawierzchni rogówki. Laserowa korekcja wzroku cena - laserowa korekcja wzroku ceny; stosowana jest od wielu lat jako najlepsza procedura zezwalająca na wyeliminowanie konieczności noszenia szkieł, bądź soczewek kontaktowych. Istotą zabiegu laserowej korekty uszkodzeń wzroku jest precyzyjne ukształtowanie układu rogówki oka w taki sposób, ażeby wpadające do oka promienie lasera były ogniskowane na siatkówce i tworzyły wyraźny obraz. Parametry wiązki promienia laserowego programowane są indywidualnie dla każdego pacjenta w oparciu o dane zgromadzone w trakcie badań kwalifikacyjnych pacjenta. FemtoLasik należy do metod dogłębnych. Zalecana jest pacjentom wymagających szybkiego odzyskania dobrego widzenia i zmniejszonego dyskomfortu po zabiegu w większej części wad wzroku. Należyte wyniki leczenia uzyskuje się w wysokich i skomplikowanych wadach wzroku. Zabieg jest przeprowadzany laserem femtosekundowym, oraz laserem excimerowym. Za pomocą lasera w ciągu zaledwie kilkunastu minut rogówce wznawia się regularny kształt, dzięki czemu oko zdobywa dobrą ostrość widzenia.


okulista
Twórca artykułu: Les Black
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Eliminacja defektów wzroku sposobem femtoLasik to dla pacjenta szybsze gojenie rogówki i przywrócenie widzenia po zabiegu już kolejnego dnia po operacji - czytaj więcej na temat tego zabiegu. To także mniej niewygód po operacji w porównaniu do innych procedur, również zdobycie lepszych parametrów ostrości widzenia. Zaniedbane schorzenie oczu może w istotnym stopniu ograniczyć wolność. Chociaż cena takiego zabiegu nie jest mała, to warto przyzwolić sobie na taki luksus. Wzrok to bardzo znaczący zmysł.

Ten wpis ma fascynujące informacje na prezentowany temat - jeśli masz chęć zdobyć więcej wpisów, to odwiedź stronę kubek na kawę, która opisuje zbliżone zagadnienia.

Dzięki laserowej korekcie wzroku możemy się łatwo poruszać, czytać i podziwiać piękno świata.
2022-01-06 07:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.