Kajaki – skuteczny sposób na aktywny wypoczynek

Myślisz o odpoczynku? Bez wielkomiejskiego huku, bez tabunów ludzi. Tylko Ty i przyroda. No i ewentualnie najbliższe Ci osoby. Zobacz magiczne miejsca, gdzie można spełnić swoje sny.
wakacje
Twórca artykułu: Michal Goszczynski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Większość ludzi, którzy mieszkają i pracują na co dzień w dużych miastach, na wakacjach chce spokoju i ciszy pośród bliskich sobie ludzi oraz natury. Czy istnieje takie miejsce na świecie? A jeśli tak, to gdzie takie miejsce można jest? Jednym z nich są Bieszczady, należące do najbardziej dzikich terenów naszego kraju. Szczególnie polecane na wyprawy w wersji extreme pontonem.


Kolejne tematy

Upragnione wakacje - pakuj walizkę!

Wakacje w Hiszpanii
Wyczekiwany odpoczynek już blisko. Zbliża się sezon letni oraz pora pomyśleć o zasłużonym relaksie. Okrągły rok ciężko pracowaliśmy, zamknięci w czterech kątach, na niewygodnych fotelach, przed monitorem.


W Bieszczadach nie znajdziesz żadnego centrum handlowego. Nie odwiedzić Coffee Heaven, Burger Kinga i innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tu takie miejsca nie istnieją. Tu można za to nawdychać się do woli świeżego powietrza, przekonać się, ile tak naprawdę jest gwiazd na niebie, których w dużym mieście nigdy nie ujrzysz przez wzgląd na miejski zgiełk świateł nocnych. Bieszczady to obszar, gdzie możesz do woli wypoczywać, wylegując całymi dniami na trawie bądź pływając w jeziorze. Jeśli jednak jesteś typem człowieka czynu i lubisz bardziej aktywne wykorzystać wolny czas, spływy kajakowe są rozrywką przeznaczoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach posiadają w swoich ofertach rekreacyjne spływy kajakowe, przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi. Szlaki spływów biegną przez rzeki: San, Osława oraz Solinka. Dla żądnych większych przygód kajaki zastępujemy pontonami i ruszaj przygodo!Oprócz Bieszczadów, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są też Mazury. Na Mazurach także organizowane są spływy kajakowe: jedno- bądź kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach istnieją wypożyczalnie kajaków, w których możemy sobie wypożyczyć kajaki celem prywatnej wycieczki z przyjaciółki lub rodziną i odwiedzać wybrane przez siebie tereny. Tutaj do wyboru mamy tereny Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie koniec tras. Więcej na temat spływów kajakowych Wybór jest duży, a i cena wycieczki bardzo przyjazny. W zależności od trasy oraz liczby uczestników, ceny za jednodniowe spływy kajakowe wynoszą od 40 do 70 złotych.
Jeśli masz dosyć hałasu swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczny urlop, spływy kajakowe w Bieszczadach lub Mazurach zapewnią Ci niezapomniane przeżycia i miły wypoczynek.

Chcesz uzyskać świeże fakty na określony wątek? To obejrzyj witrynę, na pewno da Ci ogromną ilość pozytywnych emocji oraz na długo zostanie w Twojej pamięci.

Więcej informacji na stronie Kylon
2022-08-05 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.