Jakie konto otrzymasz gdy założysz rachunek w banku ING?

Konto wirtualne w dzisiejszych czasach ma już chyba każda osoba. Dzięki niemu można kupować w marketach internetowych czy też płacić zwykłe rachunki za wodę czy telefon.


Dzięki rachunkowi można posiadać kontrolę nad swoimi oszczędnościami.


Kto chce założyć konto osobiste ING Bank Śląski będzie doskonałym wyborem. Każdy, kto ukończył 18 lat mógłby sobie takie konto otworzyć, posiada dowód osobisty, numer komórki i konto e-mail. Rachunek taki okaże się doceniony przez osoby, które same wykonują większą część opłat przez internet. Wszystkie opłaty można robić za pomocą komputera jak i komórki przez aplikację mobilną. Otworzyć tego typu konto można by przez internet przy pomocy wniosku internetowego. W formularzu podać trzeba podstawowe dane konieczne do ustalenia tożsamości klienta przez instytucję bankową.

Zainteresował Cię ten opis? Jeśli tak, to świetnie - dalsze wpisy (https://bhp-online.com/pracownicy-biurowi-c825) znajdziesz w kolejnym niebywale ciekawym tekście.

Tego typu informacje to imię i nazwisko, numer PESEL, miejsce zamieszkania, adres mailowy oraz numer komórki. Na podany adres listowny będzie wysłana karta debetowa, która umożliwi płatności w marketach i wpłaty we wpłatomatach. Dostarczenie karty jest darmowe i zazwyczaj zajmuje ok. jednego tygodnia. Bank jednak przypomina, że ma na to czternaście dni. Ważne dla klientów może być to, że bank nie wymaga informacji o zarobkach, ani cyklicznego przelewania wypłaty na rachunek - http://www.aspatrust.com/ksiegowosc-uproszczona.html - bankowy.


puzzle
Zaczerpnięte z: flickr.com


W tym momencie otwierając rachunek, machinalnie dostajesz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie tego konta jest darmowe i nie trzeba wpłacać tam pieniędzy.


Kolejne tematy

Co kupić potomstwu, jeśli uwielbia malować palcami i czy te farby są bezpieczne?

Produkcja szkła
Twórca artykułu: Emily Mathews
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nasze dzieci bardzo lubią rysować. Malowanie najlepiej wychodzi im rękami, więc należałoby kupić dla nich specjalne farby. Przygotowywanie różnorodnych rysunków jest niezwykle istotne dla dzieci, aby rozwijać się we właściwy sposób.


Dziś do kupienia mamy różne artykuły plastyczne dla dzieci.


Jeżeli jakaś osoba nie zamierza go używać, może je bez kłopotu zamknąć z poziomu systemu transakcyjnego. Wystarczy, jeśli osoba nie chcąc korzystać z tego konta, zaloguje się na własny rachunek oraz złoży chęć zamknięcia konta przez internet.
2020-06-26 07:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.