Jakie istnieją zalety umieszczania reklam na telebimach? Czy również w małych miastach przynosi taka reklama pożądane efekty?

Diodowe ekrany czyli tak zwane telebimy to dzisiaj często komentowana forma reklamy outdoorowej. Sporo osób zastanawia się czy to skuteczny sposób reklamowania swoich produktów albo firmy. Jeszcze kilka lat wstecz była to taka nowość i z pewnością przyciągała ona wzrok ewentualnych klientów. Dziś natomiast telebimy już nie są tak zaskakujące dlatego osoby chcące reklamować własne artykuły zastanawiają się czy skorzystać z tej reklamy. Na jakie rzeczy zwracać uwagę gdy chodzi o telebimy?

Reklama
Twórca artykułu: Steve Snodgrass
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ogromnie istotną rolę, wręcz najważniejszą gdy chodzi o telebimy odgrywa ich lokalizacja. Czy jest to telebim Suwałki czy może będzie on w jeszcze innym rejonie Polski, to reguła będzie bezsprzecznie taka sama. Tego typu ekran powinien być ustawiony tam, gdzie jest duże prawdopodobieństwo, że ewentualny klient dojrzy naszą reklamę - nasza strona. Tego typu przykładem na świetną lokalizację mogą być drogi przelotowe o dużym natężeniu ruchu. Są to też okolice skrzyżowań, gdzie znajduje się sygnalizacja świetlna. W tym miejscu często kierowcy, lecz także piesi zmuszeni są by się zatrzymać czekając na zmianę świateł. Wtedy jest chwila czasu by na taką reklamę spojrzeć.

Czy masz ochotę zgłębić opisywany problem z innej perspektywy? Nic prostszego - po prostu wejdź na ten odnośnik, ponieważ więcej zobaczysz tu (https://studioprinter.pl/witacze-reklamowe/).

W tego typu miejscach, w których trzeba czekać ludzie starają się bezwiednie zapełnić czymś czas i choćby z nudów czytają reklamy na telebimach. Są one mimochodem zapamiętywane przez osobę czytającą.


Kolejne tematy

Trzeba pamiętać, że dalekowzroczność to schorzenie, które powinno się leczyć

okulary
Twórca artykułu: Maria Teresa Ambrosi
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o oko, czyli nasz człowieczy układ optyczny to jest on bardzo delikatny. Jest on równie często przez nas zaniedbywany. Przebywamy w klimatyzowanych biurach, które które prowadzą do wysuszenia śluzówki oka a my nie za bardzo się tym martwimy. Wychodzimy na mocne słońce bez okularów przeciwsłonecznych. Nie dbamy o nasze oczy, a ich operacje bywają niezmiernie drogie. Dlatego dobrze zapobiegawczo dbać o wzrok niż później go leczyć. Ale zdarzają się też wrodzone wady refakcji.

reklama zewnętrzna
Twórca artykułu: manhhai
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Badania prowadzone odnośnie możliwości, jakie dają różne formy reklamy outdoorowej pokazują, że obraz ruszający się jest zapamiętywany lepiej aniżeli taki nieruchomy. Znacznie częściej naszą uwagę zdobywają w związku z tym telebimy aniżeli dajmy na to plakat reklamowy nawet gdyby był on naprawdę dużych rozmiarów. Ruch na telebimach przyciąga uwagę odbiorcy w identyczny sposób wszędzie, bez względu na to czy jest to telebim Jelenia Góra, czy też w jakimś innym mieście. Dlatego z takiego rodzaju reklamy możemy skorzystać właściwie wszędzie. Nie jest ona tylko domeną dużych miast. W związku z tym nawet w mniejszych miejscowościach daje ona pożądane efekty. Reklama tego typu może posłużyć zarówno jako niezależna kampania reklamowa, jak również może być uzupełnieniem przekazu radiowego czy telewizyjnego - Medas Media. Za sprawą telebimu nasza firma jest w większym stopniu rozpoznawalna co ma odzwierciedlenie w zyskach ze sprzedaży naszego towaru. Warto zatem zastanowić nad taką formą reklamy.
2021-12-22 13:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.