Gazetki rabatowe to najkrócej mówiąc reklama sieciowych supermarketów

Dawno temu, gdy na osiedlach w większych miastach otwarty był raptem jeden, może dwa sklepy spożywcze, klienci nie mieli zbyt wielkiego wyboru i musieli zdać się na to, co znaleźli w owych sklepach. Z innej jednak strony ludzie znali się dobrze i każdy doskonale wiedział co da się kupić u lokalnego sprzedawcy w sklepie.
Market
Twórca artykułu: Franklin Heijnen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Efektem tego żaden szanujący się sprzedawca nie mógł pozwolić sobie na nadużycia, gdyż od razu rozniosłoby się to w okolicy głośnym echem. Od kiedy w każdym większym miasteczku na wszystkich rogach można znaleźć sklep spożywczy jednego z licznych przedstawicieli międzynarodowych firm, trwa między nimi nieustająca wojna cenowa. Najbardziej znaczącym przejawem tejże walki są ceny, cięte niekiedy do minimum. Jednak żeby przyciągać kupujących, ci ostatni muszą wiedzieć, że w konkretnym miejscu kupią interesujące ich produkty w konkurencyjnej cenie. A to zadanie nie jest łatwe. Przy wielkiej konkurencji oraz cenach zmieniających się niemal codziennie niełatwo jest dostarczyć bieżącą informację do możliwie dużej liczby potencjalnych klientów. A wówczas nawet naprawdę dobre ceny i doskonała oferta nie przyniosą pożądanego skutku w postaci dużej liczby klientów. Wymyślono więc gazetki promocyjne jak .

Kolejne tematy

Jakich informacji możesz się dowiedzieć podczas nauki na kierunku kadry i płace?

pity
Twórca artykułu: Classen
Zaczerpnięte z: Classen
Studenci uczący się na wydziale w odniesieniu do kadr i płac uzyskują swoją wiedzę i nowe umiejętności praktyczne w takim zakresie w niezwykle dokładny sposób.


Szczególnie znaczny nacisk jest nakładany na rozwiązywanie typowych kłopotów, z którymi się stykają dyrektorzy personalni, kadrowi czy też kadrowe.


Gazetki promocyjne to nic innego, jak reklama wielkich hipermarketów, które mogą sobie pozwolić na to, aby co kilka dni przygotowywać prezentację setek produktów, potem drukować je na kilkunastostronicowych broszurach w wielkich nakładach i dalej rozprowadzać pośród okolicznych domów. Jak łatwo się domyślić, to raczej kosztowna procedura, wobec czego nie każdy sklep może sobie na nią pozwolić.

Dlatego trzeba zwrócić uwagę na elektroniczne gazetki promocyjne. Najczęściej są to internetowe odmiany gazetki drukowanej, ale pojawiają się także promocje istniejące tylko w tym wydaniu. Czasem mają one formę newslettera i w tej wersji bywają nieakceptowane przez niektórych internautów, którzy uznają je za zbyt natrętną postać oferty. Gazetki promocyjne w postaci tradycyjnej można bowiem obejrzeć w dowolnym momencie lub w ogóle nie zwracać na nie uwagi.
2019-03-02 00:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.