Fachowa operacja pochwy - czyli ginekologia estetyczna co to jest?

Ginekologia estetyczna rozwija się w dzisiejszych czasach nadzwyczaj prężnie oraz aktywnie. Dziedzina ta jednoczy w sobie zarówno medycynę estetyczną, jak również ginekologię. Dzięki ginekologii estetycznej wolno w bezproblemowy sposób poprawić design, oraz także funkcjonalność narządów płciowych u pań. Jednym z zazwyczaj wykonywanych zabiegów ginekologii estetycznej jest labioplastyka, inaczej plastyka pochwy.


operacje plastyczne
Twórca artykułu: Sadasiv Swain
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Operacja plastyczna pochwy pozwala zalecana jest kobietom, które posiadają przerost pochwy, są po licznych porodach lub posiadają uszkodzoną pochwę po wypadku. Co więcej plastykę pochwy wykonuje się też w razie uszkodzenia warg sromowych podczas stosunku płciowego. Zabieg ten jest ogromnie delikatny i zdoła skończyć się powikłaniami, dlatego operację plastyczną pochwy zawsze ma obowiązek realizować doktor z wysokim doświadczeniem. Co więcej przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem i wykonanie dobrych badań, takich jak na przykład badanie moczu, morfologia bądź zbadanie grupy krwi. Operacja plastyczna pochwy trwa około 60 do 90 minut.

Jeśli ciekawi Cię prezentowany temat, odszukaj więcej (http://podologmarcinkowska.pl/wizyty-domowe/podolog-bytom/) faktów na ten wątek, które będą niezwykle fascynujące i zapewne wciągną Cię bez reszty.

Zabieg zdoła być przeprowadzany w narkozie całej czy częściowej. Po operacji pacjentka dość prędko może zostać wypisana do domu. Jeśli nie występuje żadne zagrożenie i przejawy niepożądane, może powrócić do domu już następnego dnia.

To nie końcówka ciekawych artykułów. Masz ochotę na następne? Więc zostawiam tutaj mój odnośnik (http://www.lomza.centrumdemed.pl/aktualnosci/) do nowej witryny. Przeglądaj bez limitów.

Okres gojenia się wynosi blisko tydzień, aczkolwiek współżycie można począć dopiero po blisko miesiącu czy też dwóch.

By całkowita rekonwalescencja przebiegała prędzej, trzeba przestrzegać zaleceń od doktora oraz kierować się wskazówkami pooperacyjnymi. Ginekologia estetyczna proponuje aktualnie profesjonalną labioplastykę, w związku z tym niewątpliwie nie będzie trudności z odszukaniem odpowiedniej. Przy wyborze wyśmienitej placówki czy też lekarza, warto kierować się opiniami oraz rekomendacjami na ich temat.
2020-07-29 07:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.