Czym charakteryzuje się szczoteczka elektryczna oraz dlaczego warto myć tego typu szczoteczką zęby?

Innowacyjne szczoteczki do zębów ułatwiają zachowanie higieny jamy ustnej, która jest prawidłowa, ale również kontrolują czas mycia uzębienia. Dbają również o to, aby każda przestrzeń w jamie ustnej była umyta.


szczoteczki elektryczne braun
Twórca artykułu: Naomi King
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Profesjonalne usługi protetyczne i dentystyczne - intrygująca oferta

uśmiech
Twórca artykułu: BP
Zaczerpnięte z: BP
Leczenie dentystyczne obejmuje multum przeróżnych usług, zalicza się do niego leczenie protetyczne, stomatologiczne czy ortodontyczne. Dodatkowo wyróżniamy też ortodoncję czy chirurgię stomatologiczną.


Mycie zębów elektryczną szczoteczką, jest to mycie bardzo skuteczne, ponieważ główka takiej szczoteczki wykonuje swoiste oraz bardzo szybkie ruchy. O skuteczności elektrycznej szczoteczki decyduje także kształt główki takiej szczoteczki. Im jest on dopasowany bardziej do kształtu zębów, lepiej będzie docierał do przestrzeni między zębami. We wszystkich szczoteczkach elektrycznych główka porusza się oscylacyjnie. Znaczy to, że porusza się nieprzemiennie w prawą i lewą stronę.

Obecnie oceń psychiatrzy bydgoszcz prywatnie ten artykuł, który jest bardzo ciekawy. Wykonaj to właśnie teraz! Przekonasz się, że rzeczywiście trzeba to zrobić!

Szczoteczki, w jakich nie ma regulacji obrotów, wykonują one zazwyczaj 7600 ruchów oscylacyjnych na min. Modele, w których może być regulowana ilość obrotów, główka porusza się z prędkością do 8800 obrotów na minutę. Im główka porusza się szybciej, tym zbiera efektywniej zabrudzenia oraz usuwa nazębną płytkę. Jeśli interesują Cię szczoteczki elektryczne Braun jest spółką, która z pewnością ma najlepsze szczoteczki elektryczne.


wizerunek
Twórca artykułu: Walmark
Zaczerpnięte z: Walmark


W niektórych modelach główka szczoteczki wykonuje dodatkowo tzw. ruchy pulsacyjne. Oznacza to, że porusza się do przodu oraz do tyłu. Dzięki takim ruchom główka szczoteczki bardzo rytmicznie oraz prędko dociska się do powierzchni uzębienia i powoduje to rozluźnienie płytki nazębnej. Liczba pulsacyjnych ruchów wynosi od ok. 20 000 do około 58 000 w modelach bardziej zaawansowanych. Połączenie oscylacyjnych ruchów, pulsacyjnych i rotacyjnych pozwoliło na utworzenie systemu 3D. Dzięki temu główka szczoteczki posiada możliwość skrętu w lewą stronę i w prawo i równocześnie dociska się do płaszczyzny uzębienia.


To zapewnia najbardziej wydajne usuwanie nazębnej płytki, która jest najpierw obluzowana, a potem zbierana także z przestrzeni międzyzębowych, które są ciężko dostępne. Dzięki temu najbardziej skutecznie usuniemy płytkę nazębną i przebarwienia z herbaty, kawy albo czerwonego wina.
2022-08-27 08:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.