Apteczne

Apteki prócz preparatów, które pomagają w leczeniu wielu schorzeń, coraz częściej proponują również suplementy diety, pozwalające utrzymać organizm w dobrej kondycji. Suplementy diety mogą być zażywane, by nie dopuścić do powstania lub rozwinięcia się choroby. Pomagają pozbyć się dokuczliwych dolegliwości, skończyć z paleniem, pozbyć się zbędnych kilogramów.


W ofertach aptek – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, coraz częściej pojawiają się także kosmetyki i dermokosmetyki. Dzięki nim łatwiej dbać o zdrowie i urodę przy pomocy nowoczesnych preparatów.
kosmetyki
Twórca artykułu: Macnetize.com
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dermokosmetyki to połączenie kosmetyków z działaniem leczniczym. Łatwo dostępne są w aptekach, a ich działanie jest bardziej skuteczne aniżeli produktów z drogerii. Wśród takich dermokosmetyków, znajdują się te przeznaczone do walki z problemami skórnymi, takimi jak np. trądzik, pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, przetłuszczanie, pękające naczynka czy brak odpowiedniego nawilżania. Przykładem takiego środka może być Mediderm emulsja pod prysznic.
prysznic
Twórca artykułu: Mike Schmid
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Emulsja nie pieni się, jest bezwonna i nie zawiera substancji, które mogą być drażniące. Dlatego jest odpowiednia zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, którzy zmagają się z podrażnioną skórą, na przykład w procesie przebiegu łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry czy egzemie. Mediderm emulsja pod prysznic nie tylko łagodzi, lecz też natłuszcza, nie nie podrażnia okolic objętych chorobą. Powoduje, iż skóra utrzymuje prawidłowe nawilżenie, dzięki czemu eliminuje uczucie ciągnięcia i suchości skóry.


Innym niezwykle cenionym preparatem dostępnym w aptekach jest lek (zobacz allertec wapno plus) Desmoxan. Jak powszechnie wiadomo palenie jest niezwykle szkodliwe, natomiastrzucenie tego nałogu nie należy do prostych. Uzależnienie od nikotyny, przy odstawieniu papierosów może powodować wiele nieprzyjemnych reakcji organizmu. Wśród nich wymienia się nadmierny apetyt, poczucie zdenerwowania, roztargnienie, bóle głowy. Z pomocą może właśnie przyjść lek (zobacz hydrocortisonum oceanic) Desmoxan, którym łatwiej będzie się pozbyć tego zgubnego nałogu i chęci sięgnięcia po papierosa. Desmoxan pozwala na ograniczenie nieprzyjemnych skutków odstawienia nikotyny i co za tym idzie pozwala zapanować nad potrzebą sięgnięcia po papierosa. Zobacz: na tej stronie . Głód nikotynowy jest mniej odczuwalny, a to dzięki działaniu cytozyny. Stosowanie Desmoxanu przy eliminowaniu nikotyny pozwala łagodniej przejść przez okres, w którym organizm domaga się jej z powodu przyzwyczajenia. Rzucenie palenia jest łatwiejsze i prościej jest nam wytrwać w postanowieniu.
2020-03-09 07:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.